AIR – zmes určená na ľahší nádych

Charakteristika:

Zmes Air je špeciálne namiešaná na to, aby poskytla úľavu pri nádche, bronchitíde, škriabaní v krku, kašli, pri dyskomforte  dýchacieho systému. Napomáha uvoľňovať dutiny, podporuje boj organizmu proti infekciám a uľavuje aj pri symptómoch alergie. Jednotlivé oleje v tejto zmesi sú vavrín, mäta, eukalyptus, čajovník, citrón, ravensara a kardamón.

Vavrín  podobne ako mnohé ďalšie esenciálne oleje má  antibakteriálne, protiplesňové, protiinfekčné, a protikŕčové vlastnosti. Podporuje energiu pri únave.

Ravensarový olej má protivírusové účinky.  Podieľa sa  na podpore imunity a výborne pomáha pri infekciách dýchacieho systému, ako sú sínusitída, bronchitída a kašeľ.

Melaleuca,čajovník vďaka svojim obsahovým látkam má výrazne antibakteriálne,dezinfekčné, protiplesňové účinky.

Citron, Lemon najpoužívanejší olej, nielen na vonkajšie , ale aj na vnútorné užívanie. Oddávna sa jeho aromaterapeutické vlastnosti používajú  na dezinfekciu vzduchu pri nachladnutiach, astme, bronchitídach, ale tiež aj zápaloch močových ciest, reumatizme….

Cardamon ovplyvňuje hlavne tráviaci a dýchací systém….bronchitída, halitóza.

Použitie:

Pri problémoch s dutinami a upchatým nosom naneste  zmes zriedenú s nosným olejom priamo na hrudník, na chrbát, na kosti za ušami, čelo a do oblastí  líc. Môžete tiež vmasírovať do reflexných bodov na dlaniach a chodidlách. U malých detí a ľudí s citlivou pokožkou zrieďte rovnakým dielom frakcionovaného kokosového oleja.

Emočné pôsobenie:

Táto nevšedná zmes reaguje na neschopnosť vzdať sa smútku a bolesti v našich vzťahoch.. Človek, ktorý ju potrebuje sa akoby snaží dýchať a cíti ako sa doslova dusí smútkom z nepochopenia okolia. Pomáha nám pochopiť a vytvoriť si vlastné hranice vo vzťahoch, vystúpiť zo vzťahov závislých, obmedzujúcich, brániacich nám v našom osobnom raste. Často prežívame vo vzťahoch hnev a frustráciu, pocit viny zo vzniknutej situácie. Práve zmes Air vďaka kombinácii olejov nám pomôže zmeniť pohľad na vzniknutú situáciu, naberieme silu zobrať zodpovednosť za veci, ktoré sme vytvorili a náš úprimný pohľad nás usmerní ako daný stav zmeniť.

Upozornenie:

Pôsobí citlivo na pokožku. Držte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, alebo pod lekárskym dohľadom, jeho použitie konzultujte s lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, uchom a citlivými miestami.

Skúsenosti:

Zmes olejov Air sa dá využiť aj pri artritíde a reume:

Zmiešajte 4 kvapky zmesi Air , 4 kvapky citrónového oleja, 2 kvapky bielej jedle do fľaštičky s guličkou a aplikujte na miesta bolesti počas dňa.

Taktiež pri škriabaní v krku: zmiešajte 4 kvapky levandule, 2 kvapky bazalky a 2 kvapky zmesi Air. Zvonka nanášajte  na hrdlo.

Pre objednávku nás kontaktujte

KONTAKTUJTE NÁS