Sada určená nielen pre deti

Charakteristika:

THINKER™ zmes na sústrednie

Už zloženie nám napovedá aké benefity nám táto zmes poskytuje. Umožní predchádzať psychickému rozptýleniu, roztržitosti a znižuje pocit duševného stresu a únavy. Vytvára pokojnú atmosféru pred spánkom. Poskytuje upokojujúce a uvoľňujúce pocity v tele pred výzvou. Podporuje optimizmus, veselosť Pôsobí na vyrovnanie negatívnych pocitov vyhorenia, roztržitosti, skľúčenosti a melanchólií.

Vetiver (koreň) nám zakoreňuje naše myšlienky, jeho zemitá ale aj teplá vôňa posilňuje koncentráciu
Mäta a Klementínka sú energizujúce a podporujú pozitívny výhľad. Rozmarín umožní spomenúť si na predtým naučenú látku.
Chemické zloženie, ktoré je bohaté na monoterpény a aldehydy, má povzbudzujúce, povznášajúce a zahrievajúce účinky

CALMER™ utešujúca zmes

Toto je kamarát ku zmesi Thinker. Na základe jeho zloženia aj sami pochopíte jeho prejavy. Dokonale nám umožní relaxovať a podporí výdatný regeneračný spánok. Sladká, pižmová a kvetinová zmes spája kvetové a stromové esenciálne oleje. Podporuje pocity útechy, pohodlia a nádeje. Pôsobí na vyrovnanie smútku, žiaľu, skľúčenosti a beznádeje. Je určený na hlboké ukľudnenie a spojenie sa so svojím vnútrom. Napomôže nám prekonať úzkosti, depresie a strach.

Má podobné zloženie ako zmes Serenity…
Kvet Levandule a Rímseho harmančeka predstavuje kvetinovú záhradu, v ktorej môžete si dovoliť relaxovať, načerpať novú energiu
k nim sa pridá aj kvet Ylang-ylang , ktorý to všetko krásne prepojí, doplní. napomôže vyrovnať hormonálnu hladinu hlavne kortizolu, a tým nás uvedie do kľudovej a relaxačnej zóny.
Santálové drevo so svojimi sesquiterpénami nás uzemnia, upokoja a privedú do ríše snov a náš spánok bude nielen výživný, ale aj plnohodnotný a obnovujúci.

STRONGER™ už z názvu môžeme dedukovať, že ide o zmes olejov na dodanie sily, energie, povybudenie svalového tonusu. Nabudenie pred každým fyzickým výkonom, zvyšuje pocit pružnosti a vnútornej sily. Povedala by som, že legálny doping..
Jasná a povznášajúca aróma zmesy Stronger pôsobí regeneračne na zmysly a je výborná v časoch, keď sa necítite práve najlepšie. Kadidlo a ruža nám poskytnú silné omladzujúce účinky, vďaka svojmu vysokému enrgetickému potenciálu, frekvencii, ktorá je u ruži až 320 MHz.
Podporuje prirodzenú imunitnú ochranu, zlepšuje stav pokožky. Tak ako kôra chráni strom, tak cedrové drevo nám dodá odvahu pri slabosti pred ťažkými situáciami.
Olej z Litsea cubabae má silný antioxidačné účinky, energizujúce, svojou vôňou navodzuje pocity wellnesu.

RESCUER™ upokojujúca zmes
Zmes znižujúca pocit napätia na krku a ramenách. Taktiež napomáha pri neočakávaných životných situáciach alebo pocitoch strachu. Podporuje pocity vitality a zároveň povzbudzuje.
Copaiba (živica)svojou drevitou a sladkomedovou vôňou navodzuje pocit domova, bezpečia. Jej konobinoidné látky sú účinné na rôznych úrovniach CNS, koža, bolesť fyzická, emočná..
Levanduľa a tomarový olej zo sečuánskeho stromu (sečuánske korenie) majú unikátne ukľudňujúce účinky.
Spearmint topicky ochladzuje pokožku vďaka obsahu mentolu a je mentálne osviežujúci.
Spoločne sa tieto pozoruhodné oleje prekvapujúco zmiešajú s veľmi upokojujúcou zmesou, ktorá môže opäť nielen našim deťom , pomôcť odpočinúť si po náročnom dni, tréningu, zápase.
Sladká, bohatá a mätová zmes je fúziou drevitých, kvetinových a mätových éterických olejov. Zmiešanie obľúbených éterických olejov, ako je levanduľa a mäta kučeravá, spolu s podstatou niektorých menej známych rastlín (ako sú sečuánske korenie), vytvorili chemický profil, bohatý na monoterpénové estery a alkoholy, ktoré vytvárajú obnovujúci a tonizujúci zážitok po náročnom dni.

STEADY™ ustáľujúca zmes
Má jemnú, príjemne ovocnú arómu, ktorá pomáha upokojiť pocity stresu a úzkosti. Steady čerpá z jedinečných výhod esenciálnych olejov, ktoré nám pomáhajú zvládnuť rozbúrené sitácie. Najdeme opäť rovnováhu, pomôžu vyrovnať napätie.

Zloženie:
Amyris jeho olej má hlavne sedatívne účinky, upokojujúce podobne ako naša valeriána. Znižuje pocit napätia, stresu a hlavne relaxuje všetky svaly, vrátane srdcového…okrem iného má pozitívny vplyv na trávenie, protiplesňový účinok. Veľmi citlivá na tento olej je Candida.
Jedľa čístí neporiadok a zmätok v mysli, osviežuje koncentráciu, presne tak ako keď vstúpite do lesa, ktorý je prevoňaný jedľovou živicou. Vaša myseľ, srdce, telo dostanú zrazu iný náboj, ako keby ste sa vykúpali v priezračnej kryštálovej bystrine.
Koriander dobíja baterky pri nervovom a emočnom vyčerpaní
Magnólia ako kvetový olej korunuje túto zmes ako kráľovná.Dodáva eleganciu, ľahkosť Zároveň posilňuje pocity uvoľnenia a pokoja a pomáha zamerať myseľ na to, čo je dôležité.

BRAVE™ povzbudzujúca zmes
Napoomáha začať každý deň s dôverou a vierou v jeho úspešný priebeh. Je to zmes odvahy. Posilní nás v čase, keď sa cítime demotivovaní . Skôr než začneme zdolávať životné prekážky, dovoľme tejto zmesi, aby nám vštepila odvahu, istotu ale aj pokoru pred životom samým.
Zloženie:
Wild orange koncentrácia, kreativita, doplnenie energie sú prednosti tohto oleja z emočného hladiska
Amyris v spolupráci v tejto zmesi nám dáva správny úsudok, zjemňuje a skľudňuje „horkokrvné“ odhodlanie v boji s prekážkami
Osmant sladká až vášnivá vôňa tohoto čarovného kvetu, náma dáva ľahkosť a nadhľad nad celou situáciou. Pripomína, že každé ráno máme novú šancu…
Škorica svojou pikantnou vôňou dodáva iskru a temperament celej zmesi.
Zmes vcelku povzbudzuje a oživuje zmysly. Podporuje pozitívnu náladu, lebo pomáha zvládať pocity napätia a úzkosti.

Použitie:

Aplikujte na šiju, dlane, chodidlá….alebo len tak otvorte fľaštičku a nechajte uvoľňovať vôňu do okolia….

Upozornenie:

Pôsobí citlivo na pokožku. Držte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, alebo pod lekárskym dohľadom, jeho použitie konzultujte s lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, uchom a citlivými miestami.

Pre objednávku nás kontaktujte

KONTAKTUJTE NÁS