In Tune

Zmes na sústredenie

Charakteristika:

InTune je zmes esenciálnych olejov, starostlivo vybraných vďaka ich schopnostiam podporiť a udržať pocit sústredenosti, pocitu  jasnej mysle. Bez ohľadu na  vek,  je  určená pre všetkých z nás. Žijeme, pohybujeme sa v prostrediach, kde je nekonečné množstvo rušivých momentov.  Niekedy je naozaj  ťažké sústrediť sa na úlohu, ktorá je pred nami.  Snažiť sa odfiltrovať ruch, šumy okolia….Toto je obzvlášť dôležité počas rokov, keď sa dieťa učí, rastie a vytvára si návyky a základy života.  Sú na ne kladené niekedy až neprimerané požiadavky a  úlohy.  A  nielen dieťa sa musí vedieť v nich zorientovať a zvládnuť ich správne poriešiť.  Chce to veľa energie, odvahy, pokory,  ale hlavne koncentrácie a pevný „filter“ na elimináciu rušivých momentov.

Zmes na sústredenie stišuje a stabilizuje mentálne sily a myšlienkový tok.  Je špecificky prínosná pre tých, ktorí majú krátku dobu pozornosti. Zmes na sústredenie obzvlášť podporuje ľudí, ktorým sa stáva, že stratia myšlienku, tých, ktorí skáču z jednej aktivity alebo myšlienky na ďalšiu – rovnako ako tých, ktorí sa radi zasnívajú, zahľadia do „neznáma“ alebo len tak.. blúdia v snívaní, alebo fantázii.
Zmes na sústredenie jemne vedie dušu k plnému uvedomeniu si svojho fyzického tela a fyzického prostredia. Pozýva ľudí, aby prijali realitu svojej životnej situácie, aby sa s ňou vedeli stotožniť. Povzbudzuje človeka, aby žil tu a teraz a tým podporuje meditatívny stav mysle. Povedala by som, že človek vedome  „resetuje“  mozog.  Zvládne jednoduchšie náročné  úlohy, situácie, práve vďaka uvedomeniu si prítomnej chvíle a  dôležitosti prítomného okamihu.

Zloženie   kadidlo, santálové drevo, rumanček rímsky, ylang ylang, patchuli, limetka, amarys

Použitie:

Zmes môžeme aplikovať jemnou masážou chodidiel, môžeme ju vtirtať do okolia stavcov pozdĺž chrbtice, alebo len tak votrieť do dlaní a predýchať sa.

Upozornenie:

Držte mimo dosahu detí.  Vyhnite sa kontaktu s očami, uchom a citlivými miestami.

Skúsenosti:

Veľmi príjemná zmes, ktorú môžete použiť aj u detí s väčšou mierou aktivity a energie na skľudnenie pred učením, alebo aj pred spánkom.

Pre objednávku nás kontaktujte

KONTAKTUJTE NÁS